امروز پنج شنبه , 10 آبان 1403
پاسخگویی شبانه روز (حتی ایام تعطیل)
8,500 تومان
طرح درس روزانه بر اساس برنامه درس ملی عنوان درس : تاریخ اجرا : طرح درس شماره : مشخصات کلی مدرس : مدت تدریس : تعداد دانش آموزان
بسم الله الرحمن الرحيم
فرمت فايل دانلودي بصورت wordميباشد با قابليت بازشدن بر روي تمامي دستگاها
تعدادصفحات فايل
سپاس از حسن خريد و بازديد شما دوست عزيز
جهت اطلاعات بيشتر به ادمين فعال در سايت مراجعه كنيد با پشتيباني٢٤ساعته درخدمت هموطن گرامي هستيم
شرح فايل دانلودي
ي وهمكاري نمودن با همديگر علاقمند مي شود. (دروني شدن) 8- مسائل داده شده درخصوص متوازي الاضلاع و مثلث راحل ومحاسبه مي كند.(كاربرد) 9- به مقايسه ي مساحت مستطيل متوازي الاضلاع و مثلث مي پردازد. | | ||||||||||
اهداف مرحله ای : دانش آموزان پس از پایان جلسه آموزشی به اهداف زیر دست می یابند : آشنایی با ضرورت و کاربرد درس مساحت متوازي الاضلاع و مثلث ریاضی پایه چهارم آشنایی با مبانی و مضامین درس مساحت متوازي الاضلاع و مثلث ریاضی پایه چهارم مهارت خوب گوش دادن و خوب صحبت کردن ادای احترام متقابل به دیگران و مشارکت در فرایند تدریس | | ||||||||||
عرصه ها (وظایف دانش آموز در قبال) | رئوس مطالب : آشنا شدن با نقش و کاربرد درس مساحت متوازي الاضلاع و مثلثریاضی پایه چهارم در زندگی روزمره-خوب گوش دادن و خوب صحبتکردن - آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم درس و ایجاد تفکر وخلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری | | |||||||||
دیگران | خود | خلقت | خدا | انتظارات از دانش آموزان در این درس | حیطه ها و اهداف | | |||||
| * | | * | در مورد تنوع در جهان آفرینش تفکر کند و مهارتهای فرآیند تفکر را پیدا کند . | تعقل | | |||||
| * | | | نسبت به مطالب بیان شده روحیه نقد پذیری و نقادی پیدا کند . | ایمان | | |||||
| * | | | مفاهیم و اهداف آموزشی درس را فراگرفته و آنها را تحلیل نماید. | علم | | |||||
| * | | | در مورد درس فرضیه سازی کرده و آن ها رد یا قبول کند . | عمل | | |||||
* | * | | | برای انجام اخلاق پسندیده از قبیل رعایت حقوق دیگران ، نظم در کلاس ، همکاری و تلاش کند و به دیگران نیز توصیه کند. | اخلاق | | |||||
| * | | | به سوالات مطرح شده پیرامون درسمساحت متوازي الاضلاع و مثلثریاضی چهارم ابتدایی پاسخ گوست. | تعقل - علم | | |||||
* | * | | | در پاسخگویی به سوالات و فعالیت هایکلاسی فعال است. | علم - عمل | | |||||
* | * | | | نسبت به مبانی اخلاقی و تربیتی درکنار آموزش علاقه مند می شود. | اخلاق | | |||||
معلم کلاس را آماده کرده و به صورت یو شکل در می آورد و دانشآموزان را به چند گروه تقسیم می کند که بهتر بتواند با دانش آموزانارتباط برقرار کرده و درس مساحت متوازي الاضلاع و مثلث را تدریسنماید. | گروهبندی، مدل وساختار کلاسی | | |||||||||
تلفیقی از پرسش و پاسخ ، بارش فکری ، نمایش اسلاید و نمایش پاورپوینت با موضوع مساحت متوازي الاضلاع و مثلث ، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات | پیش بینی روش تدریس | | |||||||||
کتاب درسی ، ویدیو پروژکشن ، رایانه ، ماژیک ، تخته ، کتاب کار ، گچ ، دست سازه ، مداد ، پاکن | وسایل آموزشی | | |||||||||
زمان | وسایل آموزشی | روش تدریس | فعالیت دانش آموز(اندیشه ورزی ، دست ورزی ، خلاقیت توام با خودباوری ، خودیابی و خود ارزیابی) | فعالیت دبیر (ایجاد موقعیت یادگیری) | فعالیتهای یادگیری | فعالیت های حین تدریس | |||||
*** | کتاب | *** | مطالعه کتاب ، ساخت دست سازه | مطالعه کتاب ، تهیه پاورپوینت ، تدارک تکالیف ، تولید محتوای الکترونیکی | فعالیت های مقدماتی | | |||||
*** | کتاب | *** | مطالعة درس قبلی | سلام و احوالپرسی-حضور وغیاب فعال - هر دانش |